במהלך השנים האחרונות צץ לו סוג חדש של טיפולי ספא, טיפולי ספא עד הבית שמו!

טיפולי ספא עד הבית הפכו באופן מובן והגיוני ביותר לאחד משירותי הספא הבולטים והמצליחים ביותר – וזאת מסיבה אחת פשוטה, המחיר שלהן. במהלך עשר השנים האחרונות טיפולי ספא הפכו לאחד מן הבילויים המועדפים ביותר על אנשים בישראל שכן הם מספקים גם בילוי בעל אופי וגוון של נופש וגם בילוי בעל אופי ומעלות בריאותיות. ואין שום ספק לגבי היתרונות הגדולים אשר טמונים בטיפולי ספא אבל יש להם חסרון אחד וגדול מאוד. וחסרון זה טמון במחיר הגבוה של כל טיפול ספא.

מרכזי ספא נמצאים לרוב באזורים רחוקים בצפון הארץ או באזורי מפתח בערים גדולות ברחבי הארץ. כך או כך, בשני המקרים מדובר באזורים אשר ההגעה אליהם מצריכה זמן נסיעה גדול, בזבוז גדול מאוד של דלק, עלות נוספת על חנייה, לעיתים עוד הוצאות לא צפויות ולבסוף תשלום של כמה מאות שקלים בעבור טיפול ספא בודד, כאשר ברוב המקרים מדובר בטיפול זוגי. ולאחר חישוב כולל ניתן לגלות כי מדובר בהוצאה כספית גדולה מאוד של כמה מאות טובות מאוד של שקלים. וכתשובה לכך, טיפולי ספא עד הבית נועדו למנוע בדיוק את הבעיה הזו!

טיפולי ספא עד הבית כשמם כן הם. מדובר בטיפולים שבמהלכם על המטופל לא לעשות כלום מלבד להימצא בביתו ולחכות לשעה הנקובה אשר נקבעה עם המטפל אשר מגיע לביתו עם כל הציוד הנדרש בעבור טיפול ספא איכותי ובלתי נשכח – מיטת טיפולים מקצועית, שמני עיסוי איכותיים, נרות מיוחדים, מוזיקת אווירה מרגיעה ועוד. המטפל מגיע, מקים את איזור הטיפול וקדימה… לטיפול. כל זאת במחיר נמוך בהרבה מאשר מרכזי ספא ובאופן שהמטופל מקבל טיפול ספא מושלם מבלי שיצא מן הבית, מבלי שנסע למרחקים ומבלי שהוציא יותר אנרגיות מאשר שהכניס בעקבות הטיפול.

וזו הסיבה הראשית לעובדה כי טיפולי ספא עד הבית הפכו למילה האחרונה בתחום הספא. שכן מהיום לא צריך לצאת מן הבית בשביל ליהנות מטיפולי ספא מיוחדים ומבריאים כמו עיסוי שוודי, עיסוי רקמות עמוק, שיאצו, רפלקסולוגיה, עיסוי באבנים חמות, איור וידה ועוד. ויותר מכך, לא צריך להוציא סכום גדול ובלתי סביר של כסף עבורם.

חדשות ומבצעים
ליצירת קשר - 052-6039441
  1. (שדה חובה)
  2. (שדה חובה)
  3. (אימייל חוקי נדרש)
 

cforms contact form by delicious:days

eXTReMe Tracker