עיסוי עד הבית – רוצה לפנק את עצמך? הזמן ממגע מפנק עיסוי עד הבית ! עכשיו!

אין צל של ספק כי הפינוק המושלם הינו עיסוי עד הבית. תאר לעצמך את החוויה המדהימה של מעסה מקצועי שדופק על דלת ביתך ומעניק לך עיסוי מדהים בפינה הפרטית שלך. ובכן, מגע מפנק הינה חברה שמעניקה שירותים של עיסוי עד הבית .

חברת מגע מפנק הוקמה על מנת להעניק מענה לאנשים שמעוניינים להתפנק מעיסויים אבל לא במחירים יקרים. צוות מגע מפנק מורכב ממטפלים מקצועיים בעלי ניסיון רב שמביאים עד אלייך הבית את עיסויי הספא הטובים ביותר. המטפלים המקצועיים של מגע מפנק מגיעים עד לבית שלך ומביאים איתם את כל הציוד – מיטות טיפולים מיוחדות, שמנים מפנקים, נרות רומנטיים, מוזיקה אווירתית ועוד – עוד לא הזמנת?! 

 

עיסוי עד הבית – שירות עיסוי עד הבית של מגע מפנק מעניק את סוגי העיסויים הבאים!

חברת מגע מפנק מעניקה את סוגים רבים של עיסויים. להלן העיסויים הנבחרים והמבוקשים ביותר.

עיסוי עד הבית :

עיסוי שוודי : עיסוי שוודי נעשה באמצעות שמן שקדים איכותי וסגולותיו הן בהרפיית שרירים, הפגת מתחים ולחצים והמרצה של מחזור הדם.

 

עיסוי רקמות עמוק : עיסוי מיוחד המרפה שרירים ממתחים ולחצים פיזיים ורגשיים. עיסוי רקמות עמוק מתמקד ברקמות העמוקות שעוטפות את אותם שרירים מכווצים ותוך כדי שילוב של נשימות עמוקות מצד המטופל.

 

שיאצו : שיאצו הינו עיסוי מיוחד שכן הוא מבוצע באמצעות לחיצות אצבע לאורך ערוצי האנרגיה בגוף של המטופל וזאת על מנת לשחרר אותו מלחציו ולייצב את חוסר האיזון בגוף שלו.

 

רפלקסולוגיה : באמצעות עיסוי רפלקסולוגי ניתן לאבחן באמצעות כף הרגל בעיות שונות במערכת הגוף, בעיות שלהן המטופל מעניק טיפול המתאים להן. רפלקסולוגיה משלבת לחיצות ועיסויים בכפות הרגליים ובכך משפרת את אספקת הדם לאיברי הגוף השונים.

 

חברת מגע מפניק מעניקה שירותי עיסויים נוספים במסגרת של עיסוי עד הבית : עיסוי ספורטאים, עיסוי באבנים חמות, איור ודה ועוד.

מעוניין להזמין עיסוי עד הבית ? צור קשר עם מגע מפנק עוד היום !

חברת מגע מפנק שמה לעצמה מטרה להיות חברה מובילה בתחום הספא תוך כדי שהיא מעניקה את שירותי הספא הטובים והמפנקים ביותר – במחיר הטוב ביותר. לפיכך מגע מפנק מעניקה את שירותי עיסוי עד הבית – שירות ספא שמאפשר לאנשים שמעוניינים לפנק את עצמם בבית שלהם אפשרות ליהנות מעיסוי וטיפול בלתי נשכח – וכל זאת במחיר סביר. אז למה אתה מחכה?

הזמן עוד היום עיסוי עד הבית ממגע מפנק בטלפון 052-6039441.

חדשות ומבצעים
ליצירת קשר - 052-6039441
  1. (שדה חובה)
  2. (שדה חובה)
  3. (אימייל חוקי נדרש)
 

cforms contact form by delicious:days

eXTReMe Tracker